کانال ایتا
بخش ها
محصولات
تقویم آموزشی
پیوند ها
برگزاری دومین کارگاه آموزشی مناسک عمره در قم + صوت
برگزاری دومین کارگاه آموزشی مناسک عمره در قم + صوت
 شنبه, 23 دی 1402    0  1493

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج ، حجت الاسلام والمسلمین اخویان با اشاره به برگزاری دومین کارگاه آموزش مناسک کاربردی عمره در ساختمان بعثه مقام معظم رهبری در قم اظهار داشت: این کارگاه با استقبال گسترده روحانیون عمره با حضور حدود 300 نفر برگزار شد و حجت الاسلام و المسلمین ظهیری، احکام مبتلا به عمره، اختلاف فتاوا و راهکارهای عملی آن در عمره را بیان کرد.

 

حجت الاسلام والمسلمین ظهیری به تشریح محورهای دوازده گانه کاربردی مسائل فقهی عمره پرداخت که بیان صلاه معذورین، احرام کودکان، احرام آلزایمری ها، احکام اختصاصی بانوان، استظلال در مکه، استظلال در باران، طواف و اطافه و راه کارهای کاربردی صحت اعمال معذورین از مهم ترین محورهای مطرح شده در کارگاه آموزشی مناسک عمره بود.

 

وی افزود: در ابتدای این کارگاه، نرم افزار مسافر قبله توسط حجت الاسلام والمسلمین مجتبی نجفی روحانی از کارشناسان بعثه ، معرفی شد و شرکت کنندگان با قابلیت های این برنامه کمک آموزشی آشنا شدند. همچنین روش ها و ابزارهای مورد نیاز برای سهولت اجرا در جلسات کاروان ها معرفی شد.

 

حجت الاسلام والمسلمین اخویان مدیر امور آموزشی و فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری، در خصوص کارگاه آموزشی مناسک عمره به خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی حج گفت: پس از استقبال روحانیون در همایش عمره، کارگاه های آموزشی با حضور اساتید مجرب مناسک حج و عمره برگزار می شود و امید است در روزهای آینده کارگاه روش بیان احکام نیز با حضور استاد فلاح زاده ارائه شود.

 

صوت این کارگاه آموزشی را می توانید از اینجا دریافت کنید.

نظرات

ارتباط با ما