کانال ایتا
بخش ها
محصولات
تقویم آموزشی
پیوند ها
مدرسه شبهه پژوهی وهابیت + راهنما
مدرسه شبهه پژوهی وهابیت + راهنما
 پنجشنبه, 23 بهمن 1399    0  4572

مدرسه شبهه‌پژوهی وهابیت + راهنما

مدیریت آموزش معاونت فرهنگی حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت با همکاری مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات حوزه علمیه قم اقدام به برگزاری «مدرسه شبهه‌پژوهی وهابیت» کرده است.

این فعالیت آموزشی در روزهای چهارشنبه (29 بهمن) و پنجشنبه (30 بهمن) از ساعت 14 الی 18 برای خادمان فرهنگی حج و زیارت با اولویت خادمان حج 1400 برگزار خواهد شد.

برخی موضوعاتی که این مدرسه بدان‌ها می‌پردازد عبارت‌اند از: جریان‌شناسی وهابیت و نسبت آنان با سلفیون و گروه‌های تکفیری، جغرافیای سلفی‌گری، جغرافیای سیاسی و آینده‌پژوهی وهابیت، مهارت‌های شبهه‌شناسی و مواجهه با شبهات، روش‌های عملی و کاربردی مواجهه با شبهات وهابیت.

در این برنامه ضمن بهره‌مندی از سخنان نماینده محترم ولی فقیه در امور حج و زیارت، از اساتید برجسته حوزه علمیه همچون آیت‌الله نجم‌الدین طبسی، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسن زمانی، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر سیدمهدی علیزاده موسوی، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر محمدباقر پورامینی، حجت الاسلام والمسلمین ایمانی مقدم و حجت الاسلام والمسلمین توحیدی بهره گرفته می‌شود.

حجت الاسلام والمسلمین سیدمصطفی دریاباری، دبیری علمی مدرسه شبهه‌پژوهی وهابیت را بر عهده دارند.

در نظر است به شرکت کنندگان در این برنامه، گواهینامه حضور در «مدرسه شبهه پژوهی وهابیت» تقدیم شود.

 

جهت مشاهده پوستر و جزئيات این برنامه، کلیک کنید.

 

راهنما:

  • کلاس های آنلاین مدرسه شبهه‌پژوهی وهابیت از طریق نرم افزار ادوبی کانکت (adobe connect) در روزهای چهارشنبه (29 بهمن) و پنجشنبه (30 بهمن) از ساعت 14 الی 18 برگزار خواهد شد.
  • شرکت در کلاس هم از طریق تلفن همراه و هم از طریق رایانه فراهم می باشد.
  • فایل و آموزش نصب نرم افزار کلاس در سامانه آموزش موجود می باشد. لذا تا قبل از برگزاری کلاس نسبت به نصب آن اقدام نمایید. (جهت نصب و دریافت راهنمای شرکت در کلاس کلیک نمایید.)
  • در صورت مشکل در نصب نرم افزار کلاس با کارشناسان آموزش در مناطق تماس حاصل فرمایید. (جهت اطلاع از شماره تماس کارشناسان آموزش در مناطق کلیک نمایید)
  • حضور حداقل 5 ساعت از 8 ساعت در کلاس های آنلاین مدرسه شبهه‌پژوهی جهت دریافت گواهی شرکت در دوره، الزامی است.
  • امکان پرسش و پاسخ با اساتید و دبیر علمی مدرسه در کلاس آنلاین فراهم است.
  • همچنين امکان پرسش و پاسخ با اساتید و کارشناسان از طریق گروه ویژه این مدرسه که در پیام‌رسان ایتا فعال می‌شود، فراهم است. لینک عضویت در گروه از طریق پیامک برای افراد ثبت نام شده ارسال می‌شود.
  • لینک شرکت در برنامه https://online.amoozeshbeseh.ir/m-vahabiat99

نظرات

ارتباط با ما